O nas

      Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ŁUKPOL to producent obuwia roboczego, użytkowego i gospodarczego o ugruntowanej pozycji i bogatym doświadczeniu nabytym w trakcie 30 letniej działalności NR.KRS-0000140145, kapitał założycielski 2 300 000 zł opłacony w całości.

   W ostatnim czasie swą ofertę poszerzyliśmy o kalosze, które sprawdzają się nie tylko w deszczową i pochmurą pogodę, ale mogą stanowić ciekawe połączenie z codziennym strojem. Bogaty wybór wzorniczy kaloszy sprawi, iż każdy z Państwa będzie mógł wybrać coś dla Siebie.

   Zimą rewelacyjnie sprawdzają się śniegowce, które zapewniają izolację termiczną i utrzymują temperaturę. Śniegowce naszej producji są wykonane metodą wtryskową.

   Obuwie przez nas produkowane wykonywane jest najtrwalszymi metodami ze skór naturalnych i materiałów syntetycznych koagulowanych. Do celów produkcyjnych używamy nowoczesnego parku maszynowego i zaplecza technicznego.

W zakładzie stosowanych jest kilka systemów produkcji:


a) bezpośredni wtrysk PVC i TR
b) montażowy - klejono - szyty
c) montażowy - ćwiekowany
d) nalewanie PU


     W najbliższej przyszłości planujemy również wprowadzenie systemu bezpośredniego wtrysku PU/PU, PU/TR.
Obecnie pracujemy w grupie 200 osób dbając o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Każdego sezonu wprowadzamy nowe wzory cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Współpraca z jednostkami badawczo - rozwojowymi (CLPO, IPS i inne) sprawia, że obuwie produkowane jest według surowych norm jakościowych CE, zapewnia komfort i bezpieczeństwo* PN-EN co daje pewność dobrego wyboru naszym klientom.

     Wielkość produkcji firmy umożliwia zaproponowanie najniższych cen w połączeniu z ciekawym wzornictwem, dlatego na liście naszych klientów prócz rodzimego kraju nie brakuje również odbiorców z zagranicy (Włoch, Hiszpani, Grecji, Portugalii, Anglii, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Białorusi, Ukrainy i Rosji) oraz dużych sieci marketów.

    Naszym celem jest zapewnić klientom pełną satysfakcję poprzez ciągłe inwestycje w technologie i nowe rodzaje obuwia, gdyż uznanie
i zainteresowanie odbiorców najlepiej mobilizuje do pracy cały nasz zespół.

Jednak nie musisz wierzyć nam na słowo...

...zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Znajdź nas na

Certyfikaty

1